OLIĆ ČETVRTU UTAKMICU ZA REDOM BEZ POBJEDE: Ovaj put ga je jedan Hrvat koštao tri boda!

Moskovski CSKA, predvođen hrvatskim trenerom Ivicom Olićem, već četvrtu utakmicu zaredom ne zna za pobjedu. Ovaj put im je tri boda „ukrao“ hrvatski igrač…

Olić već četiri utakmice bez punog plijena

CSKA Moskov ni u ovom kolu nije uspio doći do pobjede. Ovaj su put igrali s Ufom koja je povela u 66. minuti, pogotkom hrvatskog igrača Filipa Mrzljaka. Bio je to četvrti ovosezonski pogodak Mrzljaka u prvenstvu. CSKA je od poraza spasio Chalov koji je zabio za konačnih 1:1 u 71. minuti.

Klub koji vodi Ivica Olić se tako trenutačno nalazi na petom mjestu ljestvice sa 47 bodova, dva manje od četvrtog Rubina iz kazana, a jednim više od šestog Sočija koji ima utakmicu manje i sedmog Dinama iz Moskve.

Spomenimo i kako je veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić zamijenjen zbog ozljede nakon prvog poluvremena. Za sada nije poznata težina ozljede.