ON JE U SVOM FILMU: Bale ovim potezom pokazao koliko mu je svejedno za sve u Realu

Gareth Bale je otpisan u Real Madridu, to zna praktički svaki pravi nogometni fan. No, do kraja sezone još ima dobra dva mjeseca pa tako fanove diljem svijeta zabavljaju komični potezi ovog veselog Velšanina.

Naime, jučer je  njegov Real Madrid slavio 2:1 na gostovanju kod Celte Vigo. Utakmica je specifična po tome da su ‘Kraljevi’ imali čak tri jedanaesterca. Naravno, Gareth Bale je još jednu utakmicu morao gledati s klupe za pričuve.

Trener Carlo Ancelotti ne daje mu priliku, a Bale se trudi svojim ponašanjem pokazati da mu je sasvim svejedno što se događa oko njega.

Velškog ofenzivca kamere su uhvatile u 46. minuti. U društvu suigrača Mariana Diaza, još jednog otpisanog u Realu, šetao se iz svlačionice prema klupi. Bale nije htio izaći na teren s ostatkom suigrača i sjesti na klupu uoči početka drugog poluvremena.

Na kraju sezone trebao bi otići iz Reala nakon devet godina. Za Real je odigrao 256 utakmica i zabio 106 golova, a godišnje zarađuje oko 35 milijuna eura. Ove sezone odigrao je 270 minuta za Real u svim natjecanjima kroz pet nastupa.