ON JE U TOP FORMI: Pogledajte fantastičnu asistenciju Sose!

Hrvatski reprezentativac, Borna Sosa, nastavlja s odličnim partijama u dresu njemačkog Stuttgarta.

Njegov Stuttgart izgubio je na gostovanju kod Borussije M’gladbach 3:1 u sklopu 13. kola Bundeslige. Sosa je u 35. minuti s lijeve strane povukao loptu prema sredini i dodao je Tiagu Tomasu, koji se lijepim primanjem oslobodio čuvara te smanjio vodstvo Mönchengladbacha na 2:1.

Ipak, domaćini su do kraja utakmice zabili još jedan pogodak te tako zapečatili pobjedu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SOSINU ASISTENCIJU.

Za domaću momčad golove su postigli Jonas Hoffmann u četvrtoj i Marcus Thuram u 25. minuti. Sosa je odigrao cijelu utakmicu, a ovo mu je bila sedma asistencija ove sezone u svim natjecanjima, odnosno četvrta u Bundesligi. Tri je dodao u kupu.