ON NIJE NORMALAN: Gervinho je upravo postigao pogodak stoljeća u Serie A!

Parma je s 2:0 slavila protiv Cagliarija u petom kolu Serie A, a utakmicu je obilježilo remek-djelo Gervinha koji je postigao najljepši gol dosadašnjeg dijela talijanskog prvenstva.

Parma je povela već nakon 20 minuta igre golom Inglesea, da bi u drugoj minuti nastavka prednost udvostručio bivši igrač Arsenala, i to na fenomenalan način.

Nogometaš iz Obale Slonovače je uzeo loptu u svojoj polovici, a onda je pretrčao cijeli teren prolazeći kroz obranu Cagliarija kao da je nema, da bi maestralnu akciju zaključio u stilu Georgea Weaha ili Diega Maradone.

Nogometaši Parme ovom su pobjedom skočili na sedmo mjesto. U šest utakmica uzeli su 7 bodova dok je Cagliari na 13. mjestu. Dodajmo kako su za Cagliari odigrali Darijo Srna i Filip Bradarić.

Bivši kapetan Hrvatske odigrao je cijelu utakmicu dok je bivši igrač Rijeke zamijenjen u 78. minuti.

PRIZNAJU POGREŠKU: POGLEDAJTE ŠTO NAVIJAČI EVERTONA PIŠU ZA NAŠEG VLAŠIĆA!

MAN. CITY NA APARATIMA: Poslije De Bruynea ostali bez još jednog kapitalca!