ON NIJE ZADOVOLJIO: Ovaj igrač raskida ugovor s Hajdukom!?

Iza splitskog Hajduka je fantastična polusezona koju su okončali na prvom mjestu HNL-a, a goleme zasluge za to idu sportskom direktoru Nikoličiusu.

Hvalospjevi na njegov račun idu iz razloga što je uspio posložiti fantastičnu obranu bez da je uložio jedan euro. Zvonimir Šarlija, Filip Uremović, Fahd Moufi i Ismael Diallo, četvorka je itekako zadovoljila. Tu treba dodati i vratara Lučića koji je došao početkom godine, također besplatno iz Istre.

Novac je jedino potrošen na Mihaela Žapera kojeg su platili milijun eura, a stigao je iz Osijeka. No, tu je ipak jedan koji sveukupno gledajući nije zadovoljio. On je Vadis Odjidja-Ofoe. Dotični je razvalio u drugom derbiju ove sezone. To je bio onaj derbi na Maksimiru u sklopu prvog kola kada je Hajduk okrenuo rezultat u svoju korist. Odjidja-Ofoe ušao je u 56. minuti i igrao odlično, a u nadoknadi je iz kornera nabacio Pukštasu za veliko slavlje Splićana.

Odjidja je nakon derbija u prvom kolu odigrao dobro još jedino protiv Slavena u četvrtom kolu, kada je ulaskom s klupe razdrmao momčad i poveo suigrače prema pobjedi 3:0. Odlaskom Leke i povratkom Mislava Karoglana na klupu belgijski je veznjak pao u drugi plan.

Protiv Rudeša je dobio tri minute, protiv Istre minutu, u zadnjem derbiju s Dinamom zaigrao je desetak minuta, a oko 20 minuta igrao je protiv Osijeka, Lokomotive i Gorice. Sve bez ikakvog opipljivog učinka.

Budući da je Odjidja jedan od najplaćenijih igrača Hajduka, splitski klub bi ga se rado riješio ove zime. Neki naši mediji već pišu kako su započeli razgovori o raskidu ugovora…