ON SE NE GASI: Ante Rebić zabio protiv AS Rome…

U ovim trenucima igra se ligaški dvoboj Serie A između AC Milana i AS Rome. I kao inače, na terenu briljira naš Ante Rebić.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a vidjeli smo vrlo izjednačenih 45 minuta. Rimljani su najviše prijetili preko najboljeg igrača, Edina Džeke. Rossoneri su pak pokušavali preko pomalo zaboravljenog Jacka Bonaventure i Calhanoglua. No, rezultat je ostao 0:0.

U nastavku utakmice vidjeli smo samo Milan. Pokušavali su opet Calhanoglu, Bonaventura, pa Kessie i Rebić. Na kraju je hrvatski reprezentativac ipak postigao pogodak u 76. minuti, a odmah nakon toga trener Pioli odlučio ga je zamijeniti. Ušao je drugi napadač Leao.

Ante je tako nastavio igrati u odličnoj formi. Podsjetimo, u prošlom kolu Rebić je zabio fantastičan pogodak na gostovanju kod Leccea. Sve više smo uvjereni kako će Milan morati reagirati ovog ljeta i otkupiti njegov ugovor od strane Eintracht Frankfurta.

DAILY MAIL: LIVERPOOL NUDI LOVRENA I 60 MILIJUNA ZA STOPERA KOJEG ŽELI POLA EUROPE