ONI SE NE ŠALE: Katar odigrao prvu utakmicu na Copa Americi i odmah napravio iznenađenje!

Copa America u Brazilu počela je prije dva dana, a već u prvim utakmicama imali smo prilike vidjeti velika iznenađenja. Među njima sigurno spada i Katar!

Podsjetimo, Katar i Japan se nalaze kao posebni gosti na ovom turniru južnoameričkih reprezentacija, a dana smo vidjeli kako neće biti samo prolaznici. Naime, Paragvaj i Katar remizirali su 2:2 u vrlo uzbudljivoj utakmici.

Paragvaj je poveo preko Cardoza u 4. minuti koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. Paragvajci su dodali gasa na početku drugog poluvremena te su već u 56. minuti došli do drugog pogotka. Strijelac je bio Derlis Gonzalez iz Santosa.

A onda u 68. minuti se događa prvi šok. Rezultat smanjuje Ali Almoez iz Al-Duhaila, a u 77. minuti rezultat izjednačava Boualem Khoukhi iz Al-Sadda. U 93. minuti Paragvajci su ostali zatečeni jer je u njihovom 16-ercu srušen igrač Katara, ali sudac se nije oglasio.

Zanimljivo kako je cijela reprezentacija Katara sastavljena igrača iz domaće lige. U idućem kolu igraju protiv Kolumbije, a u posljednjem kolu imaju poslasticu protiv Argentine. Hoćemo li zaista vidjeti jednu veliku senzaciju na ovom turniru? Sve je moguće…

U Skupini B vodeća je Kolumbija (3), a slijede Katar i Paragvaj (1), dok je Argentina posljednja bez boda.