OPET SE NIJE ISKAZAO: Neymar s ova dva poteza izazvao bijes navijača PSG-a!

Nogometaši Paris Saint-Germaina sinoć su remizirali u gostima protiv RB Leipziga u četvrtom kolu grupne faze Lige prvaka.

Opet se nije iskazao

Paris Saint Germain sinoć je s RB Leipzigom odigrao 2:2. Domaći su poveli već u osmoj minuti golom Nkunkua, ali je do kraja prvog dijela PSG preokrenuo. U centru pažnje bio je Wijnaldum koji je igrao od prve minute i zabio oba PSG-ova pogotka. Ipak, Leipzig je u 92. minuti uspio izjednačiti, a pogodak za 2:2 zabio je Szoboszlai.

Pariška mega-momčad nije briljirala, a jedan od onih koji je najviše na udaru kritika je Brazilac Neymar. Zamjera mu se da se ne trudi dovoljno, a jedan detalj je posebno zasmetao navijače PSG-a. Naime, Neymar se u jednom trenutku utakmice, za vrijeme akcije Leipziga, sagnuo i vezao vezice na kopačkama. Opušteno je iz čučećeg položaja pratio igru, dok su se igrači Leipziga dodavali oko njega.

Osim toga, budno oko kamere je zabilježilo i situaciju iz 92. minute. Neymar je tad pokušavao omesti izvođača kaznenog udarca, Szoboszlaija. Srećom po Leipzig, Mađar je ostao hladnokrvan, usprkos Brazilčevim dobacivanjima.