OPET SE VRATILI IZ MINUSA: Carlo Ancelotti otkrio što je rekao igračima Reala na poluvremenu!

Sinoć su odigrane prve utakmice trećeg kola Lige prvaka, a najbolju utakmicu definitivno su nam pružili Real Madrid i Borussia Dortmund. ‘Kraljevi’ su slavili 5:2. I to nakon velikog preokreta s obzirom da je BVB u prvom dijelu imala čak prednost 0:2.

Junak Kraljevskog kluba bio je Brazilac Vinicius Junior, koji je zabio tri gola. Krilni napadač Reala favorit je za Zlatnu loptu ove sezone te njegov trener Carlo Ancelotti ne sumnja da će ju i osvojiti.

“Rijetko netko ovako odigra drugo poluvrijeme. Ne kažem to jer je dao tri gola, već jer je pokazao karakter. Osvojit će Zlatnu loptu, ne zbog ovog što je pokazao večeras. Ova tri gola mu se već gledaju za sljedeću Zlatnu loptu”, rekao je Ancelotti na konferenciji za medije nakon utakmice.

“Razgovarali smo o malim stvarima koje možemo promijeniti”

“Na poluvremenu smo rekli da moramo zabiti tri gola. Činilo se to kao utopija, no krenuli smo od malih stvari. Razgovarali smo o tome da moramo bolje dodavati i osvajati duele. Morali smo promijeniti dinamiku igre da bismo pobijedili.

Bili smo smireni na poluvremenu, promijenili smo sistem igre i digli intenzitet te se dogovorili da ćemo pritisnuti visoko. Bilo je ovo najbolje drugo poluvrijeme u sezoni. Ali stav je bitniji od sustava igre”, objasnio je Realov trener.