OSIJEK NI TREĆU UTAKMICU NE ZNA ZA POBJEDU: Evo što je Kohorta radila Bjelici…

Utakmicu trećeg kola HNL-a na Gradskom vrtu igrali su Osijek i Slaven Belupo. Bila je to jako loša utakmica koja je završila bez golova.

Ono što je zanimljivo je podatak da je Osijek već tri utakmice uspio nanizati bez pobjede. Sve je krenulo nizbrdo nakon pobjede u Kazahstanu kod Kizilžara gdje su slavili 2:1. Nakon toga došao je poraz 1:2 kod Lokomotiva da bi potom ispali iz Europe sramotnim porazom te sada remi bez golova protiv Slaven Belupa. Također treba dodati kako Osijek za gol ne zna već preko 250 minuta.

Ni poruka Kohorte te njen bojkot navijanja u prvih 45 minuta nisu puno pomogla Osijeku. Momčad Nenada Bjelice odigrala je slabo, anemično i s obzirom na prikazano, posebno u nastavku igre, gosti iz Koprivnice mogu više žaliti za propuštena dva boda.

U drugom poluvremenu Slaven je imao nekoliko zanimljivih akcija pred vratima Osijeka, a najbolju šansu je imao Kvržić koji je u 48. minuti sjajnim udarcem pogodio najprije gredu, da bi mu Ivušić sjajnom obranom zaustavio odličan šut u nastavku akcije. Osijek u 90 minuta igre nije napravio baš ništa.

U petak je neslužbeno putem domaćih medija stigla vijest kako, barem zasad, Nenad Bjelica ima podršku uprave, ali stvari bi se mogle promijeniti nakon još jedne očajne izvedbe…