OSIJEK PROPUSTIO NESTVARNU PRILIKU: Evo kako se Kizilžar danas osramotio!

Diljem Europe danas su odigrane preostale prve utakmice trećeg pretkola Europske lige i Konferencijske lige.

Nažalost po hrvatski nogomet, HNL je ostao bez dva predstavnika u drugom pretkolu kada su Rijeka i Osijek ispali od Djurgardensa odnosno od Kizilžara. Švedski predstavnik Djurgardens slavio je 3:1 na gostovanju kod rumunjskog Sepsija dok je Kizilžar izgubio na gostovanju kod APOEL-a.

Ciparski predstavnik slavio je 1:0 pogotkom Georgiosa Elfrema u 27. minuti. A koliko je bezopasan bio kazahstanski predstavnik najbolje govori statistika utakmice.

Naime, Kizilžar u 90 minuta nije imao ni jedan udarac prema vratima APOEL-a, čak ni izvan okvira vrata. Štoviše, nisu čak imali ni jedan korner pa je zaista pravo čudo kako APOEL nije upisao uvjerljiviju pobjedu jer su potpuno izdominirali utakmicu.