OVAJ DEČKO NIJE NORMALAN! Pogledajte što je Roko Šimić danas napravio!

Roko Šimić nastavlja zabijati golove ove sezone. Nakon što je hat-trickom potopio Azerbajdžan u utakmici koju je Hrvatska U-21 reprezentacija pobijedila s 5:1, Roko golgeterski niz nastavio je i u klubu.

Sin Darija Šimića, legendarnog hrvatskog stopera, danas je od prve minute počeo za Liefering, drugu momčad Red Bull Salzburga, za koju nastupa u drugoj austrijskoj ligi. Povjerenje trenera opravdao je u 61. minuti susreta, kada je zabio prvi gol na susretu s Juniors OÖ-om, svoj ukupno sedmi u deset ovosezonskih nastupa za Liefering.

Nakon osam minuta napustio je igru kako bi priliku dobio Elias Havel, a njegova momčad do kraja susreta postigla je još jedan pogodak, precizan je bio Nene Dorgeles u 81. minuti susreta.

Nakon 11 odigranih kola Liefering je druga momčad na prvenstvenoj ljestvici s 24 osvojena boda, šest manje od prvoplasirane Austrije Lustenau.