OVAKO SMO NEKADA ZABIJALI NA PESU: Marko Pjaca opet sjajno zabio!

Marko Pjaca vjerojatno je najveći pehist u hrvatskom nogometu. Bivši član zagrebačkog Dinama već godinama vodi pravu borbu s ozljedama.

No, njegov borbeni duh jako je priznat u Italiji pa tako oduševljava u dresu prvoligaša Torina koji je danas na svom stadionu ugostio Empoli. Nakon prvog poluvremena Pjaca i društvo imaju vodstvo 2:1.

U desetoj minut zabio je veznjak Tommaso Pobega, inače posuđeni igrač koji je došao iz Milana. Samo pet minuta poslije ukazao se Pjaca koji se prekrasno sjurio s lijeve strane sve do samog vrha 16-erca gdje je pogodio za 2:0.

Zanimljivo, tu ništa nije mogao Petar Stojanović, nedavni igrač Dinama. Stojanović je bio nemoćan protiv Pjace, koji ga je prešao u trku i krenuo prema sredini. Putem je nezaustavljivo prošao još jednog suparnika te onda s ruba kaznenog prostora jakim i preciznim udarcem desnicom probio još dva protivnika koji su mu dolazili u blok, kao i golmana Empolija te zabio u donji desni kut.

Pjacu ni ove sezone ne štede ozljede. U prvih 14 kola talijanskog prvenstva odigrao je samo 256 minuta, ali je i kao rezerva prije ove utakmice postigao dva važna gola, protiv Sassuola i Venezije.

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!