OVO ĆE IH DUGO GANJATI: Pogledajte što je Dinamo promašio u sudačkoj nadoknadi protiv Rijeke!

Nogometaši Rijeke danas su priredili pravu senzaciju izbacivši Dinamo iz četvrtfinala hrvatskog Kupa. Riječani su na Maksimiru slavili 3:1.

Golove za goste postigli su ofenzivci Obregon, Drmić i Murić, dok je kod Dinama zabio utješni gol zabio Marko Tolić. I to samo četiri minute nakon što je ušao s klupe. A nevjerojatnu priliku imali su igrači Dinama u sudačkoj nadoknadi.

Naime, sudac je označio da će se igrati šest minuta sudačke nadoknade, a Dinamo je u šestoj minuti izborio korner pa se ušlo u sedmu minuti dodatnog vremena. Dinamo je tad imao veliku šansu nakon kornera. Labrović je obranio udarac Ademiju s pet metara, a onda je Murić istrčao kontranapad i pogodio prazan gol za 3:1, jer je Zagorac išao na skok prilikom kornera.

Dinamo je tako razočarao navijače jer dvostruke titule ove sezone neće biti u Maksimiru. Ranije su plasman u četvrtfinale hrvatskog Kupa ostvarili Gorica, Hajduk i Osijek.

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!