OVO ĆE IH SKUPO KOŠTATI: Juventus neočekivani kiksao kod kuće!

Talijanski Juventus ove sezone ne igra bajno, ali i dalje ostvaruju vrlo dobre rezultate. Na vrhu su tablice Serie A, dok su osvojili svoju skupinu u Ligi prvaka. No, danas su doživjeli pravi kiks u domaćem prvenstvu.

Juve je danas u ranijem terminu ugostio Sassuolo, klub koji se godinama držao u gornjem domu talijanske lige. Ovu sezonu nisu najbolje otvorili, ali su zato došli do prave senzacije u Torinu gdje su odigrali 2:2 kod Juventusa.

Juventus je poveo u 20. minuti preko Bonuccija dok asistencija ide veznjaku Bentancuru. Samo tri minute poslije rezultat izjednačava Jeremie Boga nakon asistencije Caputoa. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a onda odmah na početku drugog poluvremena pravi šok za domaće navijače.

U 47. minuti Sassuolo u vodstvo dovodi inspirirani Caputo. ‘Stara dama’ je zatim u 67. minuti dobila udarac s bijele točke, a to je uspješno realizirao Cristiano Ronaldo, koji je tako postigao šesti pogodak u Serie A ove sezone. Juve je posljednjih 20-ak minuta pritiskao Sassuolo, koji se ipak odlično obranio do kraja utakmice.

Navijači su jako razočarani igrom svojih ljubimaca i sve više je onih koji redovito kritiziraju Sarrija. Neki čak smatraju kako Allegri uopće nije trebao napustiti klub jer pod Sarrijem nije napravljen napredak koji se toliko očekivao.

Za nekoliko sati ćemo vidjeti hoće li Juventusa ovaj kiks skupo koštati jer u 15:00 slijedi utakmica između Intera i SPAL-a. Izabranici Antonija Contea eventualnom pobjedom bi zasjeli na prvo mjesto Serie A.

SPREMITE SE ZA LUDNICU: EVO KADA IZLAZI PLAYSTATION 5!

TO ĆE BITI PRAVI TRANSFER: Čak 11 velikana želi Erlinga Haalanda!

NE MOŽE BIZARNIJE: REAL JE NUDIO MOURINHU 12 MILIJUNA FUNTI SAMO DA SE NE ZAPOSLI

URNEBESNI KOMENTARI: Evo što su izbornici Njemačke, Portugala i Francuske rekli za ‘skupinu smrti’…

IMA LI OVO SMISLA? EVO KOGA VELIKI GERRARD VIDI KAO OSVAJAČA ZLATNE LOPTE!