OVO ĆE ZABOLJETI: Pogledajte kako se Barcelona nakon utakmice narugala Real Madridu!

Barcelona je u sinoćnjem El Clasicu pobijedila Real 4:0 u Madridu u utakmici kojom je došla do šest bodova prednosti u odnosu na najveće rivale nakon 11 odigranih kola u španjolskom prvenstvu. Osim što ih je svladala na terenu, Barca se rivalima narugala i na X-u.

Šala je išla na račun čak 12 zaleđa, u koliko su Realovi upali nakon dobrih obrambenih reakcija Barcelone. Samo Kylian Mbappe u nedozvoljenoj poziciji našao se čak osam puta.

“Zaleđe, nevažno je kad ovo čitate”, napisala je Barcelona uz fotografiju pomoćnog suca kako drži zastavicu u zraku i trenere momčadi u pozadini.

Barcelona je, podsjetimo, Real svladala golovima u drugom poluvremenu utakmice. Robert Lewandowski zabijao je u 54. i 56. minuti, Lamine Yamal dodao gol u 77., a Raphinha sve zaključio prebacivanjem Andrija Lunina u 84.

Za najbolje analize kliknite OVDJE.

KAKVA JE OVO LEGENDA: Pogledajte gdje je Gennaro Gattuso odveo igrače Hajduka nakon nove pobjede!