OVO JE BILO SOČNO: Evo kako je Luka Modrić opsovao suca Taylora!

Hrvatski kapetan, Luka Modrić, odradio je svih 90 minuta u neočekivanom porazu od Turske 0:1. Vatreni su tako zakomplicirali situaciju u skupini, ali zato za tri dana već imamo popravni ispit na gostovanju kod Walesa.

A u samom finišu dvoboja protiv Turske naš kapetan je izgubio živce. U 89. minuti domaćini u Osijeku su svim silama pokušavali zabiti za izjednačenje. Tako je Lovro Majer izveo korner prije znaka glavnog suca Anthonyja Taylora.

Lopta iz kuta došla je do kapetana Hrvatske, koji je na sučev signal da se korner ponovno izvede poludio i demonstrativno napucao loptu. Taylor mu je zbog toga dao žuti karton. Modrića je kamera uhvatila kako se na to bijesan okrenuo i izgovorio “Je*em ti mater ćelavu… U pi*ku.”