OVO JE BILO SOČNO: FIFA objavila fotku Brazila, pa im HNS spustio sa stilom!

Hrvatski nogometni savez na X-u se našalio s FIFA-om i reprezentacijom Brazila.

Naime, FIFA je na profilu kojim promovira Svjetska prvenstva objavila fotografiju zagrljenih brazilskih nogometaša sa SP-a u Kataru. “Momčad”, napisali su uz fotografiju.

Iz HNS-a su reagirali tako što su u odgovorima objavili fotografiju hrvatskih nogometaša kako slave pobjedu protiv Brazila u četvrtfinalu tog Svjetskog prvenstva. “Pobjednička momčad”, stoji u opisu HNS-ove fotografije.

Podsjetimo, Hrvatska je u četvrtfinalu SP-a u Kataru 2022. izbacila Brazil na penale. Nakon 90 minuta bila je 0:0, da bi Neymar u sudačkoj nadoknadi prvog produžetka zabio za vodstvo Brazila. Ipak, Bruno Petković izjednačio je u 117. minuti i odveo utakmicu do izvođenja jedanaesteraca, gdje je momčad Zlatka Dalića bila bolja 4:2 i tako izborila polufinale. Na koncu je osvojila treće mjesto.