OVO JE BOLJELO: Duje Čop zabio pogodak Rangersu pa se gadno ozlijedio!

Glasgow Rangers i Standard Liege na Ibroxu igraju predzadnje kolo po skupinama Europske lige. Trenutno rezultat je 2:2 pa se može lako zaključiti da se na travnjaku događalo sve i svašta. Hrvatski reprezentativac Borna Barišić je započeo utakmicu za Gerse dok se u početnom sastavu belgijskog kluba našao Duje Čop.

Upravo je bivši napadač Dinama i Hajduka u šestoj minuti asistirao Lestienneu za vodstvo no Goldson vraća stvari na početak nakon odlično izvedenog kornera Barišića. Duje Čop se pred kraj poluvremena upisao i u strijelce za novo vodstvo od 1:2 ali kraj akcije imao bolni završetak. Čop se u punom sprintu zabio u stativu nakon što je pospremio loptu u mrežu.

Nekadašnji mladi reprezentativac je ostao ležati na travnjaku neko vrijeme ali se uspio oporaviti od vrlo nezgodno udarca i nastaviti susret. Rangers je veliki favorit da zajedno s Benficom prođe skupinu D.