OVO JE BRUTALNO: Gary Lineker nasmijao komentarom za očajni Man. United!

Nevjerojatnu utakmicu danas su odigrali Manchester United i Tottenham Hotspur. Gosti iz Londona slavili su s rezultatom koji se ne viđa svaki dan. Naime, bilo je čak 6:1 za klub iz sjevernog Londona.

‘Crveni vragovi’ imali su otvaranje iz snova jer su poveli već u 2. minuti nakon što je udarac s bijele točke uspješno realizirao Bruno Fernandes. No, u sljedećih pet minuta na semaforu je pisalo 2:1 za Tottenham. Zabijali su Ndombele i Son Heung-Min. Dvadesetak minuta kasnije novi trenutak iz noćne more za United.

U 28. minuti direktni crveni karton dobio je Anthony Martial. Do kraja poluvremena Spursi su zabili još dva gola (Kane i Son). U drugom dijelu Tottenham je zabio još dva pogotka preko Auriera i Harry Kanea. Ovo je utakmica koju će Jose Mourinho dobro pamtiti.

Nakon utakmice Otok je nasmijao legendarni Gary Lineker koji je zasprdao Manchester United: “To je 13 golova u 2 utakmice za Tottenham. Mourinhu se to dogodilo po prvi put u karijeri. To je zaista impresivno kad shvatite kako je jedan od protivnika bio… Maccabi Haifa.” Naravno, Gary nije želio spomenuti United jer su zaista katastrofalni.