OVO JE JAKO TUŽNO: Evo kad je Osijek posljednji put postigao pogodak!

Nogometaši Istre 1961 u susretu su 4. kola HNL-a u Puli svladali Osijek sa 1-0 (0-0). Jedini gol na utakmici postigao je Mounsef Bakrar u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Još jednom smo gledali napadački blijedu partiju ekipe Nenada Bjelice koja ima samo pet bodova na kontu. Puležani su stigli do prvih bodova, a da im VAR nije poništio dva gola, došli bi do njih i ranije. Ipak, treba istaknuti, oba gola su opravdano poništena.

Bjelica je još jednom počeo susret s Mierezom na klupi. Kristijan Lovrić nije dobio ni minutu, a jedan od ključnih igrača Mihael Žaper ostao je izvan zapisnika. Nakon dvije uvodne pobjede u sezoni, Osijeku je ovo bila četvrta utakmica zaredom u kojoj nije uspio slaviti.

Navijače Osijeka svakako će dodatno razljutiti katastrofalna ofenziva voljenog kluba. Naime, ovo je već treća utakmica u nizu u kojoj Osijek ne postiže pogodak! Da, dobro ste pročitali. Posljednji gol postigli su u dvoboju drugog kola protiv Lokomotive kada je u 16. minuti zabio Laszlo Kleinheisler.

Nakon toga je prošlo čak više od 300 minuta…