OVO JE KATASTROFA: Dinamo brutalno oštećen protiv Seville!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb nije se najbolje proveo u prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige. Naime, izabranici Željka Kopića izgubili su na gostovanju kod Seville 3:1, a zanimljivo kako su svi golovi pali u prvom dijelu.

No, puno toga se spotiče glavnom sucu koji dolazi iz Italije. U pitanju je Marco Guida koji je napravio nekoliko pogrešaka, nažalost na štetu Dinama. Prva greška dogodila se u 12. minuti kada je Talijan pokazao na bijelu točku za Sevillu. Mnogi su uvjereni kako uopće nije bilo kontakta između Livakovića i Gomeza, ali naš reprezentativni vratar je čak dobio uz to i žuti karton.

A onda još jedna pogreška prilikom izvođenja jedanaesterca. Naime, jedan igrač Seville ušao je u šesnaesterac prije izvođenja udarca. Iako je sudac bio udaljen jedan metar, ništa nije primijetio. Taj udarac je trebao biti ponovljen ali to se nije dogodilo.

Oršić je u 41. minuti sve vratio na početak, ali onda kao da se domaćin naljutio dodavši u brzinu više. Prvo je Ocampos vratio vodstvo Sevilli, a onda je na konačnih 3:1 postavio novopridošli Martial koji je stigao iz Manchester Uniteda.

Neki smatraju kako je kod trećeg kola bio prekršaj na igraču Dinama, ali ni tu se nije oglasio talijanski sudac…