OVO JE NAJVEĆI KRALJ NA SVIJETU: Pogledajte što je objavio Brozović!

Hrvatska nogometna reprezentacija razbila je Maltu s visokih 7:1, a jedan od onih koji su obilježili utakmicu svakako je Marcelo Brozović.

Naime, vezni igrač talijanskog Intera nesretno je postigao autogol u 31. minuti pri rezultatu 2:0 za Hrvatsku. U želji da izbije jedan centaršut, Brozović je pogodio samog sebe u glavu i, budući da je bio okrenut prema golu, na taj način je poslao loptu u Grbićev gol.

No, to nije poremetilo naše nogometaše pa su tako do kraja postigli još pet pogodaka, dok je Marcelo izašao na poluvremenu. A kako bi dokazao da je veliki pozitivac u svlačionici Broz je to još jednom pokazao nakon utakmice.

Naime, sjajni hrvatski veznjak odlučio je nasmijati svoje fanove putem Instagrama pa je tako postavio video tog autogola. U komentarima je najviše oduševio suigrač Dejan Lovren koji je napisao: “Asistencija i gol, samo rijetki mogu… to the moooonn”. Komičan autogol komentirali su još Edin Džeko te neki igrači iz Intera…

GROM IZ VEDRA NEBA: EVO TKO SE ŽELI VRATITI U HRVATSKU REPREZENTACIJU!