OVO JE NESTVARNO: Real gubi u Ligi prvaka unatoč neviđenoj dominaciji!

Večeras se igraju utakmice 2. kola Lige prvaka, a iz Njemačke nakon prvih 45 minuta dolaze nevjerojatne vijesti u vezi Real Madrida. Naime, ‘Kraljevi’ gube nakon prvog dijela protiv tamošnje Borussije M’Gladbach 1:0.

Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Marcus Thuram, sin legendarnog Lilian Thurama. No, kada pogledate statistiku nećete vjerovati da je njemački klub u vodstvu. Izabranici Zinedine Zidanea imaju čak 65% posjed lopte u nogama te su prema vratima Borussije uputili 11 udaraca!

Najbolju priliku imao je Asensio ali na vratima je sjajni Yann Sommer. Hoće li Realovci i u drugom kolu upisati poraz? Zanimljivo nije samo španjolski gigant u problemima nakon prvih 45 minuta…

Liverpool igra utakmicu bez golova protiv danskog Midtyllanda. Atalanta gubi od Ajaxa 2:0, a Atletico ima 1:1 protiv Salzburga. U ranijem terminu Inter nije uspio slomiti Šahtar s kojim su odigrali utakmicu bez golova.