OVO JE PREKRASNO: Lewandowski zabio čudesne škarice!

U ovim trenucima igraju se dvoboji petog kola Lige prvaka, a bavarski gigant Bayern Munchen furiozno ide prema još jednoj pobjedi ove sezone.

Aktualni njemački prvak gostuje kod Dynamo Kijeva u Ukrajini, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:2 za goste iz Njemačke. Čudesi Robert Lewandowski doveo je Bayern u vodstvo, i to već u 14. minuti spektakularnim škaricama.

Lewandowski je sad u nizu od devet utakmica s golom u Ligi prvaka, što je niz kakav je posljednji put viđen prošle sezone kad je napravio istu stvar. Samo su trojica nogometaša na svijetu to uspjela napraviti, Ruud van Nistelrooy, Cristiano Ronaldo i on, ali samo je Lewandowski to napravio dvaput. Na 0:2 povisio je Coman u 42. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL LEWANDOWSKOG

Drugi dvoboj iz ove skupine na rasporedu je u 21:00, a na Nou Campu će igrati Barcelona protiv Benfice.

SKANDAL U KVALIFIKACIJAMA: FIFA ĆE MOŽDA PONIŠTITI OVU UTAKMICU!?