OVO JE SJAJNO: Pogledajte kako je Dembele sjajnim lažnjakom sredio Brozovića i Vecinoa!

Nogometaši Intera i Barcelone remizirali su na San Siru u sklopu 4. kola Lige prvaka, a rezultat je bio 1:1. Golove su postigli Icardi i Malcom. No, za potez utakmice pobrinuo se inspirirani Dembele koji je pokazao da ima fantastičan dribling, ali ne baš tako dobru završnicu.

Najbolji potez prvog poluvremena izveo je Ousmane Dembele koji se u 30. minuti sjajno riješio Brozovića i Vecina, ali nije dobro pucao. Dembele je na rubu kaznenog prostora izveo sjajni lažnjak i doslovno obrisao mokri travnjak San Sira Brozovićem i Vecinom koji su nasjeli na njegovu foru.

Barcelona je vodeća momčad u skupini B s 10 bodova, dok ih prati Inter koji ima 7. Tottenham se spasio kod kuće protiv PSV-a u posljednjoj minuti kada je Kane postigao svoj drugi pogodak. Dodajmo kako je PSV imao 0:1 nakon prvih 45 minuta, ali Spursi su napravili veliki preokret. Engleski klub je na trećem mjestu sa četiri boda dok PSV ima samo jedan.