OVO JE SKANDALOZNO: Juniorima Hajduka poništen čisti gol protiv Atletico Madrida!

U ovim trenucima igra se dvoboj Play-offa juniorske Lige prvaka između Hajduk Splita i Atletico Madrida.

Igra se samo jedna utakmica, a pobjednik ulazi u osminu finala koja je na rasporedu 1. i 2. ožujka. Do kraja nokaut faze igra se samo jedna utakmica, a Final Four je na rasporedu krajem travnja u Nyonu.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0, ali pred kraj prvog poluvremena dogodio se čudan trenutak. Hajduk je izveo slobodni udarac s desne strane. Najprije su Bijeli pogodili gredu, a u nastavku akcije je Rokas Pukstas gurnuo loptu u gol. Ipak, glavni sudac poništio je gol zbog, čini se, prekršaja na golmanu.

OVO NISU ISTINE: EVO KOLIKO JE HAJDUK MORAO PLATITI ZA POVRATAK KALINIĆA!