OVO JE STVARNO MONSTRUM: Pogledajte što je danas napravio Marin Ljubičić!

Iz Austrije nam dolaze nove fantastične vijesti, a u glavnoj ulozi je mladi hrvatski napadač Marin Ljubičić.

Naime, njegov LASK Linz slavio je u trećem kolu na gostovanju kod Wolfsbergera 1:5. Epitet igrača utakmice ponio je upravo mladi Marin Ljubičić, koji je, pazite sad ovo, postigao čak četiri pogotka! U novom kolu austrijskog prvenstva zabio je pogodak već u prvoj minuti.

Drugi gol zabio je u 20. minuti, a treći u 37. minuti. Posljednji četvrti gol postigao je u 57. minuti, a samo dvije minute poslije glavni trener odlučio ga je izvaditi iz igre.

Mladi napadač je u prvoj utakmici u kupu zabio hat-trick, a onda je u susretu 1. kola austrijske Bundeslige asistirao za vodeći gol LASK-a, koji je pobijedio Austriju iz Klagenfurta 3:1. Kasnije je i zabio lijep gol. Ljubičić je tako nakon nepune četiri utakmice na učinku od devet golova i jedne asistencije. Time je već skoro premašio učinak iz cijele prošle sezone u Hajduku. Tada su mu za šest golova i tri asistencije trebale čak 34 utakmice.

Dosadašnji tempo u prvenstvu mu je bio takav da mu je za gol trebalo 67 minuta u prosjeku, a veseli i činjenica da još uvijek nema promašenu veliku šansu, što mu je prošle sezone u Hajduku bio najveći problem. Podsjetimo, Hajdukov napadač će biti u LASK-u do kraja sljedeće sezone, odnosno do ljeta 2023. godine, uz opciju otkupa ugovora.