OVO JE STVARNO PRELOŠE: Pogledajte komično simuliranje Marka Livaje…

Šokantnu utakmicu odigrali su Gorica i Hajduk u sklopu osmog kola HNL-a. Bijeli su sve do 87. minute imali vodstvo, a onda ipak izgubili.

Hajduk je poveo u 62. minuti preko braniča Zvonimira Šarlije nakon što je bila velika gužva u 16-ercu. A onda pravi show u samom finišu utakmice. Prvo je na 1:1 izjednačio Dino Štiglec da bi veliku pobjedu Gorici donio mladi Ante Jurić.

Ono što je zanimljivo je podatak da je Hajduk imao samo jedan udarac u okvir vrata cijelu utakmicu, a Ivan Leko, trener Hajduka, svakako će se morati pitati zašto njegovi igrači redovito padnu u posljednjim minutama utakmice.

Za kraj, pokušao je i kapetan Hajduka, Marko Livaja, lošim simuliranjem donijeti kazneni udarac Hajduku. No, suci nisu pali na to…

KAKAV GOSPODIN: SRPSKI GOLMAN ARMENIJE NAKON UTAKMICE ZAUSTAVIO DALIĆA ZBOG POSEBNE PORUKE