OVO JE TEŠKO GLEDATI: Igrači Hajduka pognuli glave i izašli s terena. Pogledajte reakciju Torcide…

Gorica je u 32. kolu HNL-a kao domaćin savladala Hajduk rezultatom 3:1. Ovim porazom Splićani su napravili veliki korak unazad u borbi za plasman u kvalifikacije za Ligu prvaka naredne sezone.

Već u 18. minuti Hamad je doveo domaćina u prednost, a u 43. minuti Suk je nakon kornera povisio na 2:0. Hajduk je do vrlo važnog pogotka stigao u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena kada je gol postigao Jakoliš.

Iako je taj gol trebao povećati samopouzdanje gostima i pomoći im da se potpuno vrate u utakmicu, desilo se suprotno i Gorica je u 53. minuti preko Ndiayea povećala vodstvo na 3:1.

Na tribinama i u svlačionici Gorice se burno slavilo, dok su igrači Hajduka kratko pozdravili svoje navijače i pognutih glava napustili teren.

JAVIO SE FIRMINO: ZVIJEZDA LIVERPOOLA ODGOVORILA KRAMARIĆU NAKON PENALA PROTIV BORUSSIJE!

Sutra nas očekuje veliki derbi između Osijeka i Rijeke, a u idućem kolu Hajduk će ugostiti upravo Osijek dok će Rijeka igrati kod kuće protiv Dinama. Očekuje nas vrlo uzbudljiva završnica…