OVO JE URNEBESNO: Pogledajte kako Luka Modrić psuje suca!

Španjolski prvak Real Madrid došao je do nove pobjede u prvenstvu, ovog puta u sedmom kolu svladali su Alaves s 3:2.

‘Kraljevi’ su imali čak 3:0, ali hrabri gosti došli su na korak do velikog iznenađenja. No, ipak nisu uspjeli. Nakon utakmice najviše se priča o glavnom sucu 33-godišnjem Alejandro Muniz Ruizu kojeg kritiziraju obje momčadi.

Domaćini mu zamjeraju što im je dao “previše kartona zbog prigovora” (tri), dok su gosti ogorčeni što sedam minuta prije kraja nije isključio Realovog mladog (18) asa Endricka te što ranije drugi žuti karton nije dobio Vinicius.

Sudac je razjario i Luku Modrića. Kapetan Reala ušao je u igru u 69. minuti. U sudačkoj nadoknadi, dok je Alaves lovio nevjerojatan povratak s 3:0 do izjednačenja, Muniz Ruiz dao mu je žuti karton zbog prigovora. Modrić je na tu odluku španjolskog suca opsovao na hrvatskom.

To se vidi na snimci koju možete pogledati OVDJE, a na njoj je i komentator potvrdio da je Modrić psovao.