OVO MORATE VIDJETI: Messi i Felix se skoro potukli usred utakmice!

Atletico Madrid i Barcelona odigrali su fantastičnu utakmicu u polufinalu španjolskog Superkupa. No, domaći mediji bruje o velikom sukobu Felix vs Messi.

Prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda odmah na startu drugog dijela smo vidjeli pogodak. Točnije, u 46. minuti pogađa zahvalni veznjak Koke za vodstvo Atletico Madrida. No, samo pet minuta poslije ukazao se čudesni Lionel Messi koji pekrasnim udarcem izjednačuje rezultat.

U 62. minuti zabio je Griezmann, ali Barca je ipak tugovala na kraju utakmice. Veliki preokret dogodio se u posljednjih desetak minuta utakmice. Prvo je Morata u 81. minuti zabio za 2:2, a zatim je u 86. minuti krilni igrač Correa zabio za veliku pobjedu kluba iz Madrida, koji će tako u finalu španjolskog Superkupa igrati protiv Real Madrida.

No, vratimo se na sukob između Messija i mladog Felixa. Sudac je odsvirao kraj prvog dijela, ali na terenu je postalo žestoko. Portugalac je očito malo poletio pa je krenuo nešto objašnjavati Leu, kojem, naravno, to nije najbolje sjelo pa mu je uzvratio na isti način. Razmijenili su nekoliko riječi, a onda su stvar došli spasiti Luis Suarez i Stefan Savić, a sudac ih je zbog ‘spašavanja’ nagradio žutim kartonima jer je i njima pobjegla pokoja psovka.

NEVJEROJATNA GOLČINA: MODRIĆ ZABIO ČUDESNI GOL POPUT QUARESME!

HOĆE LI IZGUBITI EURO? ANTE REBIĆ JE DANAS DOBIO KATASTROFALNU VIJEST!

Tottenham pronašao u Italiji zamjenu za Kanea. Cijena 30 milijuna eura!