OVO NIJE MOGAO PREDVIDJETI NI NOSTRADAMUS: Upravo se dogodila jedna od najvećih senzacija u povijesti Svjetskih prvenstava

Uvodna dva dana prošla su tako da su svi favoriti (Ekvador, Engleska i Nizozemska) ostvarili uvjerljive pobjede protiv svojih protivnika. Prva utakmica trećeg dana i odmah iznenađenje!

Naime, Saudijska Arabija je svladala moćnu Argentinu 2:1, i to nakon velikog preokreta u drugom poluvremenu! Messi i društvo poveli su već u desetoj minuti nakon što je igrač PSG-a uspješno realizirao kazneni udarac. Očekivala se golijada, ali Saudijci su se uspješno branili do kraja poluvremena.

I onda nevjerojatni preokret na samom početku drugog dijela. Saudijci izjednačili iz prvog udarca na gol. Alburaikan je ostavio loptu za Alshehrija koji lijepo probija Romera i silovitim udarcem pogađa dalji kut Martinezovih vrata u 48. minuti. Samo pet minuta poslije novi gol Saudijaca.

Nakon jednog blokiranog udarca i ponovnljenog napada Aldawsari je izvrtio više braniča Argenitne na lijevoj strani i desnom nogom zabio prelijep gol. Do kraja se rezultat nije mijenjao

Koeficijent na pobjedu Saudijaca bio je čak 25, a neke kladionice nudile su kvotu od 35! U drugoj utakmici iz ove skupine sastat će se Meksiko i Poljska.