OVO NISMO OČEKIVALI: U Europa Ligi se upravo dogodila nevjerojatna senzacija!

Neki će kazati kako Europska liga ipak nije tako atraktivna kao Liga prvaka, ali nogometni fanatici itekako cijene to natjecanje. Danas smo vidjeli uzvratne dvoboje 1/32 finala Europske lige za ovu sezonu, mnogi će pričati o velikom iznenađenju na početku nokaut faze.

Naime, danas u Londonu je ispao veliki Arsenal koji je kod kuće izgubio od grčkog Olympiacosa! ‘Topnici’ su iz Grčke donijeli prednost 1:0 zahvaljujući pogotku Alexandrea Lacazettea, koji je zabio pogodak u 82. minuti utakmice.

Grci su uoči utakmice kazali kako nije pametno Arsenalu da ih olako podcijene, a engleski klub upravo to je i vjerojatno napravio. Malo tko je očekivao da će Olympiacos doći do pobjede u 90 minuta, ali to se dogodilo na Emiratesu. Pogodak za produžetke zabio je Pape Abou Cisse, 24-godišnji branič koji je član grčkog sastava već tri godine. Nakon toga se otišlo u produžetke.

U 113. minuti pogodak za izjednačenje postiže Aubameyang i mnogi su odahnuli nakon toga, ali onda u 120. minuti za veliki prolazak Olympiacosa zabija napadač Youseff El Arabi.

Osim Olympiacosa, prolazak su potvrdili Basaksehir, Basel, Espanyol, Glasgow Rangersi, Wolverhampton, AS Roma, LASK Linz, Wolfsburg, Bayer Leverkusen, Getafe, Shaktar, Kopenhagen, Inter, Manchester United i Sevilla. Sutra ćemo saznati posljednjeg putnika, a to će biti Salzburg ili Frankfurt.

Također treba dodati da će ždrijeb osmine finala Europske lige biti održan sutra.

TATA FINO ZARADIO: NEĆETE VJEROVATI KOLIKO LOVE JE DOBIO HALANDOV OTAC ZBOG POTPISA ZA BVB!

U 2 dana skupio milijun pratitelja, bit će vam sve jasno kad vidite kako se zove