OVO NISMO OČEKIVALI: Veliko iznenađenje u osmini finala Lige prvaka!

Protekla dva dana gledali smo  osminu finala Europske lige, a danas nam se vratila famozna Liga prvaka. U pitanju je natjecanje koje je zaista cijenjeno diljem svijeta te se trofej smatra najvećim postignućem u klupskom nogometu.

Danas na rasporedu smo imali dvije utakmice. U Manchesteru na Etihadu vidjeli smo uzvratni okršaj Citya i najuspješnijeg kluba kad je u pitanju Liga prvaka, španjolski Real Madrid. ‘Kraljevi’ su bili favoriti u prvoj utakmici ali Guardiola i društvo slavili su 2:1 na punom Santiag Bernabeuu. Danas smo vidjeli identični rezultat. Manchester City opet je pobijedio Real 2:1, a golove su postigli Sterling i Gabriel Jesus dok je počasni gol za Real postigao Karim Benzema.

A pravi šok dogodio se u Torinu gdje je Juventus ugostio francuski Lyon. ‘Lavovi’ iz Ligue 1 srušili su Juventus u prvoj utakmici s minimalnih 1:0 zahvaljujući pogotku Lucas Tousarta.Francuzi su se nadali kako će danas doći do pogotka u gostima, i to se zaista dogodilo.

Naime, Lyon je poveo već u 12. minuti preko povratnika Depaya koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke. No, pred kraj poluvremena vidjeli smo još jedan jedanaesterac, ali ovog puta sudac ga je pokazao za ‘Staru damu’. Uspješnu realizaciju odradio je čudesni Cristiano Ronaldo. Tim pogotkom CR postao je igrač s najviše golova u jednoj sezoni u povijesti Juventusa.

1:1 je bio rezultat na poluvremenu, a navijače Juventusa opet je oduševio Cristiano Ronaldo. Naime, Portugalac je zabio sjajnu golčinu za 2:1 i navijači su bili uvjereni kako će Juve doći do još jednog gola jer koban je pogodak Lyona iz prvog poluvremena. Francuzi su tako napravili veliko iznenađenje u Ligi prvaka, a Juve će i dalje sanjati.

Manchester City i Lyon će svoj četvrtfinalni okršaj odigrati 15. kolovoza na stadionu Sporting Lisabona koji se zove Estadio Jose Alvalade. Sutra su na rasporedu dvoboji Barcelone i Napolija te Bayern Munchena i Chelseaja.

KRAJ AVANTURE: JUVENTUS OTPISAO IGRAČA KOJEG JE PLATIO PRAVO BOGATSTVO!

TREBA LI TO PRIHVATITI? Poznati klub nudi Mandžukiću 15 milijuna kuna po sezoni…