OVO NISU ISTINE: Nećete vjerovati što je trener Hajduka rekao nakon petog poraza u nizu!

Hajduk Split nastavlja s katastrofalnom formom pa su tako danas izgubili kod kuće od Osijeka 1:2 u sklopu 30. kola HNL-a. Splićanima je to već peti poraz u nizu, kriza koja nije viđena više od 44 godine.

Utakmicu je komentirao Jure Ivanković, trener Hajduka, koji tvrdi kako su njegovi momci ipak zaslužili pobjedu:

“Ne mogu se nakon prve loše utakmice donositi zaključke. Mladim igračima ovo je prilika da sazriju, skupljaju iskustvo. Ulazak u utakmicu je bio paničan, primili smo lagano dva gola, i to drugi kada smo se stabilizirali. Drugo poluvrijeme je bilo dosta bolje, pogotovo od 60. minute. Tih pola sata je putokaz da možemo. Zaslužili smo pobjedu”, rekao je Ivanković.

Hoće li Perišić igrati u Koprivnici s obzirom na stanje terena? Vidjet ćemo, osluškujemo stanje nakon svake utakmice. Podižemo mu minutažu iz utakmice i ovisno o situaciji na terenu donosimo odluku na kojoj će poziciji igrati.

Ipak, na kraju je Ivanković bio zadovoljan s jednim igračem: Odjidja je veliki profesionalac. Može biti primjer svima. Drago mi je zbog njega. Odradio je utakmicu kako on može.