OVO RIJETKO RADI: Messi nakon važne pobjede Argentine javno prozvao suca!

Argentina je na stadionu River Platea došla do važne pobjede nad Peruom, 1:0 – u kvalifikacijama za Svjetsko prevnstvo u Kataru.

Messi javno istupio

Pogodak koji je Argentini donio tri važna boda djelo je Lautara Martineza, u 43. minuti. Peru je imao najveću priliku za izjednačenje u 65. minuti nakon što je brazilski sudac Wilton Pereira Sampaio dosudio kontroverzni penal za goste. Iako su Argentinci tvrdili kako nije bilo kontakta, sudac se nije dao smesti. Ipak, Peru je ostao bez bodova jer je Yoshimar Yotun s 11 metara pogodio prečku.

Nakon utakmice, oglasio se kapetan Argentine, Lionel Messi. On smatra kako dotični sudac namjerno loše sudi njegovoj reprezentaciji.

„Teška utakmica. Protivnik nam nije ostavljao prostora, a dodatno nam je otežavao i jak vjetar. Sudac je radio sve ono što nam čini svaki put kada vodi naše utakmice. Možda to radi namjerno. U svakom slučaju, sretan sam zbog tri boda i toga što smo s njima korak bliže našem cilju.”

Bez obzira na Messijev komentar, Sampaio je Argentini sudio u lipnju ove godine protiv Urugvaja (1:0) i Ekvadora (3:0) na Copa Americi. Dakle, sva tri susreta je Argentina dobila, bez primljenog pogotka.