OVO SE NE BRANI: Pogledajte golčinu čudesnog Halanda!

Erling Braut Haland! Norveško čudo od djeteta zabilo je golčinu o kojoj će se dugo pričati. Propuhao je Keylora Navasa na golu PSG-a u prvoj utakmici osmini finala Lige prvaka za pobjedu Dortmunda 2:1.

Igrala se 77. minuta kada je 19-godišnji majstor dobio loptu na 20 metara od gola Francuza. Namjestio se na udarac lijevom nogom i pogodio snažno i savršeno precizno pod prečku za 2:1 Nijemaca.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Čudesni Haland zabio je i u 69. minuti za vodstvo, a kod 0:0 izveo je suludi pothvat kojim je sve ostavio u čudu.

Neymar je izjednačio u 75. minuti, međutim, nevjerojatni tinejdžer ponovno je bio fatalan za francuskog prvaka.

OTJERAO MANDŽU PA STIGLI PROBLEMI: SARRI DOBIO ODGOVOR KOJEM SE NIJE NADAO!

SELI NA TRIBINU? Jedan od najboljih igrača Dinama ucjenjuje upravu jer želi veću plaću!