OVO SE NE VIĐA ČESTO: Pogledajte što se dogodilo na utakmici između Dinama i Istre!

Aktualni hrvatski prvak upisao je visoku pobjedu 4:1 protiv Istre 1961 u sklopu 29. kola HNL-a.

Gabriel Vidović doveo je Dinamo u vodstvo u 4. minuti, ali gosti su se vratili u 37. preko Eliasa Fileta. Dinamo se vratio u prednost u 44. minuti preko Frana Brodića, koji je u 58. povisio na 3:1, a konačnih 4:1 postavio je Dario Špikić u 61. minuti susreta.

A u 72. minuti vidjeli smo vrlo čudan događaj. Naime, ozbiljnije se ozlijedio glavni sudac Igor Pajač koji je zatražio zamjenu. Umjesto njega ušao je četvrti sudac Zdenko Lovrić, a Pajač je zauzeo njegovu poziciju na klupi.

Odmah po izlasku s terena Dinamovi liječnici pružili su pomoć Pajaču te mu stavili zavoj na koljeno lijeve noge. Utakmica je završila rezultatom 4:1, a Lovrić je do kraja bio glavni sudac.