OVO SE RIJETKO VIĐA: Noćas je pao nevjerojatan pogodak sa 70 metara!

Jedna od tema koja se jutros brzo širi društvenim mrežama je nevjerojatan pogodak Aarona Herrere.

Ovo se rijetko viđa!

I dok se u Europi ovaj tjedan nogometaši bave reprezentativnim obavezama, u MLS-u se igraju klupska natjecanja.

Nevjerojatni prizori tako dolaze s utakmice između Real Salt Lakea i meksičkog Atlasa. Real je doživio poraz, a radi se o utamici Liga kupa, novom natjecanju za klubove iz SAD-a i Meksika.

Jedini pogodak za Real Salt Lake postigao je u 17. minuti Aaron Herrera. On je primijetio da je vratar Atlasa José Hernández izvan svoje linije i zabio s gotovo 70 metara udaljenosti. Na žalost po Real, ova majstorija nije bila dovoljna za pobjedu. Meksikanci su u nastavku utakmice preokrenuli rezultat i na kraju slavili s 2:1.