OVO SE RIJETKO VIĐA: Pogledajte nevjerojatni kiks Livakovića…

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb u ovim trenucima igra prvenstveni dvoboj protiv Intera iz Zaprešića. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Modri su poveli već u 7. minuti. Majer je centrirao i pronašao Kulenovića u petercu koji lijepo spušta za Leovca, a Dinamov branič iz blizine pogađa mrežu za 1:0! Navijači Dinama ponadali su se kako će vidjeti još nekoliko golova u prvom dijelu, ali to se nije dogodilo.

Ipak, gosti su došli do izjednačenja. Bosec je centrirao s lijeve strane i imao je namjeru pronaći Serderova, međutim Dinamov vratar – inače nesklon takvim kiksevima – krivo je procijenio let lopte koja mu se od ruku odbila u gol! Inter je nenadano došao do izjednačenja, 1:1 je na Maksimiru!

Pogodak možete pogledati OVDJE.

TATA FINO ZARADIO: NEĆETE VJEROVATI KOLIKO LOVE JE DOBIO HALANDOV OTAC ZBOG POTPISA ZA BVB!

OVO SE NE BRANI: Pogledajte golčinu čudesnog Halanda!