OVO SE ZOVE KULTURA: Evo kako su navijači Reala odgovorili kad su navijači Liverpoola zapljeskali Modriću

Real je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka na Anfieldu nakon velikog preokreta šokirao Liverpool i pobijedio 5:2.

Redsi su nakon 15 minuta igre imali 2:0 golovima Nuneza i Salaha, a onda je do kraja poluvremena Vinicius izjednačio na 2:2. U nastavku je Real razbio domaćina. Najprije je Modrić asistirao Militau iz prekida u 48. minuti, da bi Benzema u 55. i 67. zabio nova dva gola za Real. Za peti gol je začetnik akcije bio Modrić.

Luka Modrić je igrao do 87. minute i bio je jedan od najboljih igrača na terenu. Užitak je bilo gledati hrvatskog kapetana kako s 37 godina upravlja Realom i uništava moćni Liverpool na njegovom terenu. Kad su Modrić i Benzema izašli, zaradili su ovacije navijača Redsa.

Imuni na to nisu ostali ni navijači Real Madrida koji su, očito oduševljeni načinom na koji domaći navijači poštuju njihove legende, podigli svoje šalove i počeli skandirati “Liverpool, Liverpool”.

Bio je to način iskazivanja poštovanja prema klubu domaćinu i njegovim navijačima nakon velike geste.