OVO SIGURNO NIKADA NISTE VIDJELI NA NOGOMETU: Pogledajte što se dogodilo na susretu Dinama i Gorice!

Nogometaši zagrebačkog Dinama nastavili su pobjednički niz i u 4. kolu Hrvatske nogometne lige svladavši na Maksimiru momčad Gorice sa 2:1.

Svoju iznimnu golgetersku formu ponovno je pokazao Sandro Kulenović koji je u 6. minuti postigao vodeći pogodak za Dinamo, a u 57. minuti je bio strijelac i za 2:0. Konačnih 2:1 postavio je Jurica Pršir u prvoj minuti sučevog dodatka.

A kako prenose vodeći domaći mediji, u dvoboju na Maksimiru gledatelji su mogli svjedočiti situaciji koja se stvarno rijetko viđa na nogometnim terenima širom svijeta.

Naime, na utakmici su dosuđena čak dva indirektna udarca. Naučili smo da se tu i tamo dogodi jedan takav udarac, no dva mnogi nogometaši nikada nisu doživjeli.

Jedan je bio dosuđen za Goricu, a drugi za Dinamo, no nitko nije uspio zabiti iz te prilike. Prvi pogledajte od 3:08 na videu ispod, a drugi od 9:15.