PA DOBRO ŠTO IZVODITE? Hrvatska je danas primila najgluplje golove u povijesti!

Hrvatska nogometna reprezentacija ipak nije mogla protiv moćne Španjolske. U osmini finala europskog prvenstva ‘Furija’ je slavila 3:1, a naši će ovaj turnir pamtiti po nevjerojatno primljenim golovima, jer neki su zaista komični.

Vatreni su poveli u 20. minuti nakon autogola Pedrija iako se prvo pričalo da je glavni krivac vratar Simon. No, pred kraj prvog dijela izjednačio je Sanabria. Da stvar bude komičnija, u trenucima dok su Španjolci napadali jedan naš igrač morao je mijenjati kopačke. Radilo se o Rebiću…

Španjolci su potom u 57. minuti poveli preko braniča Cesara Azpilicuete. A u 77. minuti novi nevjerojatni kiks naših nogometaša, točnije Gvardiola. Dok je branič Hrvatske pio vodu, Furija je brzo izvela prekod, lopta je došla do Torresa koji s lakoćom matira Livakovića.

I kad smo pomislili da će Španjolci otići dalje, pred kraj utakmice ukazali su se Oršić i Pašalić koji su zabili za produžetke.