PA DOBRO ŠTO SE TO DOGAĐA? Podatak s utakmice Slovačka-Hrvatska natjerat će vas na suze!

Završio je prvi dio kvalifikacijskog dvoboja za Euro između Slovačke i Hrvatske. Ono što nas fascinira je da smo vidjeli poluvrijeme sa jednim pogotkom iako su Vatreni totalno izdominirali prvih 45 minuta…

Vatreni su imali nekoliko sjajnih prilika, par puta smo pogodili prečku i stativu, a možda najbolju priliku imao je Domagoj Vida koji je promašio nemoguće. Branič Bešiktaša upisao se u strijelce prošli vikend, ali večeras nije imao sreće, barem u prvom poluvremenu.

Izabranici Zlatka Dalića bili su odlični unatoč tome što je pogodak stigao tek u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Najviše nas fascinira broj udaraca na vrata Slovačke. Naime, vidjeli smo čak 16 udaraca naših nogometaša! Vidjeli smo i četiri naša kornera, a i posjed lopte je na našoj strani.

Naši su totalno izdominirali prvih 45 minuta i zaista je pravo čudo što ne vodimo 2:0 ili 3:0 već samo 1:0! S druge pak strane od Slovaka nismo vidjeli nešto zanimljivo. Domaćin zaista nema riješenja prema naprijed i neka tako ostane do kraja utakmice. Sva ta silna dominacija stigla je na naplatu tek u zadnjim sekundama prvog poluvremena. Naime, u vodstvo nas je doveo Nikola Vlašić, bivši igrač Hajduka.

Nikola je prekrasno pogodio za veliko vodstvo, koje će se, nadamo se, povećati tijekom drugog poluvremena…

U drugoj utakmici u našoj skupini Wales vodi 1:0 protiv Azerbajdžana kojeg s klupe vodi hrvatski trener Nikola Jurčević. U 26. minuti vidjeli smo autogol Pavle Pashaeva.

PRVI PUT U POVIJESTI NOGOMETA: VEČERAS IGRAJU NAJBOLJI I NAJLOŠIJI NA SVIJETU!

ZAISTA JE ZLATNI DEČKO: Dani Olmo još jednom pokazao kakva je klasa!

NA KORAK DO SENZACIJE: OVA REPREZENTACIJA BI MOGLA PRVI PUT ZAIGRATI NA EUROPSKOM PRVENSTVU!