PA JE LI TO MOGUĆE: Engleski trećeligaš zaustavio moćni Liverpool u FA Kupu!

Nevjerojatne scene dolaze iz Engleske, točnije iz malenog gradića koji se zove Shrewsbury. Naime, oni su danas igrali dvoboj FA Kupa protiv velikog Liverpoola te su se izborili za novu utakmicu koja će se igrati na kultnom Anfieldu.

Liverpool je imao vodstvo od 2:0, ali to nije bilo dovoljno. Zabio je Curtis Jones dok je igrač Shrewsburya, Donald Love, postigao autogol. Domaći su smanjili rezultat u 65. minuti kada je s bijele točke pogodio Jason Cummings. Isti igrač pogodio je i deset minuta kasnije za veliki remi.

Jurgen Klopp je, sasvim logično, odlučio maksimalno izrotirati svoju momčad, ali to se pokazalo velikom pogreškom. Nakon što je Shrewsbury FC Izjednačio, njemački strateg je ekskpresno reagirao pa je u igru uveo Mo Salaha te Bobbya Firmina. No, rezultat se do kraja nije mijenjao.

Nakon utakmice vidjeli smo prekrasne slike iz tog malenog gradića jer su se navijači sjurili na zeleni travnjak kako bi proslavili ovaj veliki neriješeni rezultat. Podsjećamo, ukoliko utakmica u FA Kupu završi remijem onda se utakmica ponavlja, a uzvrat se igra kod ekipe koja je gostovala prvu utakmicu.

NAJEŽIT ĆETE SE KAD PROČITATE ŠTO PIŠU STRANI MEDIJI: “RANJENI DUVNJAK NOSIO JE HRVATSKU DO FINALA!