PA KAD JE OVO IMAO DINAMO? Dinamovac zablistao u nevjerojatnoj utakmici!

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su Armenija te Bosna i Hercegovina. Zablistao je Amer Gojak koji je imao

U vodstvo dolazi domaća Armenija i to već u trećoj minuti preko najboljeg igrača, Henrikh Mkhitaryana. Inače, ovaj najpoznatiji armenski nogometaš u posljednjim satima prijelaznog roka odlučio je napustiti Arsenal kako bi zaigrao za talijansku Romu. 30-godišnjak je shvatio kako će među Topnicima dobivati prilike na kapaljke.

No, samo desetak minuta poslije rezultat izjednačava Edin Džeko nakon asistencije Amera Gojaka, mladića koji u Dinamu igra jako dobro. S tim neodlučenim rezultatom otišlo se na odmor, a Armenci su opet poveli u 66. minuti preko koga drugog nego Mkhitaryana nakon što mu je asistirao Hambardzumyan. I ovog puta BIH se ekspresno vraća, i to preko Gojaka nakon samo četiri minute. Asistent je bio Kolašinac.

Ali u 77. minuti dolazi do nove ludnice jer je Armenija opet, po treći put, vratila vodstvo. Sada je Mkhitaryan u ulozi asistenta, a pogodak je postigao Hambardzumyan. Na 4:2 postavio je nesretni Ločnar svojim autogolom.

Ovaj ishod itekako je uzdrmao izglede da se BIH plasira na Europsko prvenstvo jer Armenci su ih ovom pobjedom preskočili na tablici. BIH je sada na 4. mjestu i ima samo 7 bodova iz šest utakmica, dok Armenci imaju 9 bodova. Talijani imaju 15, dok Finci imaju 12, a oni će večeras odigrati međusobni susret.

Defenzivni dio Bosne potpuno je podbacio u ovom susretu dok dinamovce može veseliti Amer Gojak…

POZNATI TRENER OTKRIVA: “NIJE MI BILO JASNO ZAŠTO GA DINAMO KUPUJE, A SAD ZNAM DA JE…”

NEVIĐENA SRAMOTA U FRANCUSKOJ: Pogledajte što su Francuzi napravili Albancima prije početka utakmice!