PA KAKO OVO MOŽE IZJAVITI JEDAN TRENER: Pazite što je trener Hajduka rekao nakon pobjede protiv Šibenika

Hajduk Split nakon je došao do ligaške pobjede. Bijeli su danas na Poljudu slavili s minimalnih 1:0 protiv Šibenika zahvaljujući pogotku Edouka.

Splićani su se tako barem malo oporavili nakon sramotnog ispadanja u Konferencijskoj ligi gdje je bolji bio Tobol iz Kazahstana. No, sudeći po izjava hajdučkog trenera izgleda kako tu još ima jako puno posla u ekipi:

“Vrlo smo zadovoljni pobjedom nakon razočaranja iz utakmice u kojoj smo zaslužili više. I iz ove utakmice smo zaslužili više u prvom poluvremenu. Morali smo zabiti više golova. I protiv Osijeka i protiv Tobola u gostima smo imali kontrolu susreta u prvom poluvremenu. Naravno, bili smo zabrinuti na poluvremenu danas da se ne ponovi slično, ali igrači su pokazali dobar karakter. Najvažnije je da smo pobijedili.

Edouk je postigao pobjednički gol, ali nije spreman odigrati 90 minuta. Ipak, on je igrač visoke kvalitete. Bio je blizu zabiti još koji gol, ali dolazi nakon duge pauze zbog ozljede. Mora trenirati, ali smo sretni što je dio naše momčadi.”

Gustafsson je napomenuo:

“Iza nas je vrlo intenzivno razdoblje. Moramo biti pametni uoči utakmica. Napravili smo pet promjena u početnoj postavi, da igrači imaju više energije. Trebamo zamjene da nam donesu dosta energije u završnici utakmice. Na kraju je završilo dobro za nas. Svaka utakmica je važna, tako i sljedeća s Goricom.”.

Što mislite o izjavi Gustaffsona u vezi straha da se ne ponovi Tobol?