PA NIJE DINAMO LUD: Evo zašto odšteta za Olma mora biti barem 40 milijuna eura!

Navijači Dinama krajem prošle sezone kao da su se pomirili da ove sezone neće vidjeti Dani Olma u dresu Dinama. Španjolski ofenzivac uistinu je bio jedan od najboljih igrača Dinama prošle sezone pa su krenule priče o sasvim očekivanom transferu.

ČUDESAN IGRAČ

Dani je igrač koji radi razliku na terenu, a to smo svi već dobro upoznali. Bilo je jako čudno vidjeti da su Modri redom odbijali razne ponude, a onda je stiglo Euro za mlade. Olmo je tu napravio nevjerojatne stvari i praktički posao glavna uzdanica Furije. Sve vam govori kad su Olma proglasili za najboljeg igrača finalne utakmice protiv Francuske.

Zbog napornog rasporeda s Dinamom prošle sezone pa zatim i Euro za mlade, Dani je dobio zasluženi odmor pa je tako propustio cijele pripreme Dinama i nekoliko utakmica. Točnije, nije igrao dvoboj Superkupa protiv Rijeke te prvenstvene utakmice protiv Slaven Belupa i Lokomotive. Također, nije igrao prvu utakmicu protiv Saburtala u 2. pretkolu Lige prvaka. A onda je krenuo uragan Dani Olmo…

Naime, španjolski ofenzivac vratio se za uzvratnu utakmicu protiv gruzijskog prvaka Saburtala. Odigrao je samo 17 minuta te je uspješno postigao pogodak i čak asistirao! Potom je zabio Gorici u prvenstvenoj pobjedi 3:1. Dani je zatim zabio i Ferencvarosu u prvoj utakmici, a nakon toga je propustio HNL okršaj kod Osijeka. I danas protiv mađarskog prvaka opet upisuje pogodak i asistenciju.

Dani je tako u 4 utakmice uspio postići 4 gola i 3 asistencije! Daniju tako za gol ili asistenciju treba samo 37 minuta! E baš zato možemo kazati da je Dinamo mudro napravio to što je zadržao svog najboljeg igrača iako su Bayern i Manchester United nudili gotovo 30 milijuna eura za njegove usluge.