PA OVO JE FANTASTIČNO: Evo kako je završio susret između Chelseaja i Salzburga!

Večeras su odigrane preostale utakmice drugog kola grupne faze Lige prvaka. Za našu javnost svakako je bila najzanimljivija ona utakmica iz Londona gdje su snage odmjerili Chelsea i Salzburg.

Naime, dvoboj između engleske i austrijske ekipe završio je remijem 1:1! Londonsku momčad vodio je prvi put u ovoj utakmici novi trener Graham Potter.

I krenulo je dobro za njega jer je Sterling u 48. minuti doveo Chelsea u vodstvo. Mount je osvojio puno prostora prodorom po desnoj strani, uputio je loptu u sredini, a na drugoj je strani nečuvan bio Sterling, koji je pogodio za 1:0. No, gosti se nisu predavali.

U nastavku je Salzburg izjednačio. Adamu je u 75. minuti asistirao Okaforu za pogodak za 1:1. Salzburg je izašao u brzu kontru, a činilo se da će Marc Cucurella presjeći dodavanje na desnoj strani. No njegov je start bio loš i Adamu je samo nastavio probijati bok. U sredini je našao Okafora, koji je bio precizan s desetak metara.

Zbog reprezentativne stanke Liga prvaka neće se igrati sve do početka desetog mjeseca. Dinamu slijedi gostovanje u Austriji kod Salzburga u srijedu, 5. listopada od 18:45. Chelsea i Milan igrat će isti dan od 21 sat u Londonu.

Milan je vodeći u skupini sa četiri boda dok Dinamo ima tri. Salzburg je na trećem mjestu sa dva boda dok Chelsea ima tek jedan bod…